Sobiesław Zasada S.A.

O firmieGrupa KapitałowaKontakt

 

Spółka Sobiesław Zasada Warszawa (działająca poprzednio pod nazwą Centrum Service) - po zawarciu umowy dealerskiej z generalnym przedstawicielem Grupy Volkswagen AG - została nowym, autoryzowanym partnerem w sieci Volkswagena w Europie.

Obiekty firmy
Sobiesław Zasada Warszawa to więcej niż 50 lat tradycji motoryzacyjnej – ostatnio salon Mercedes-Benz i Porsche a obecnie Volkswagen. Tutaj sprzedano ponad 20 tysięcy samochodów, w warsztatach dokonano serwisu i napraw ponad 200 tysięcy pojazdów.
Ten największy w Polsce Salon VW
Sobiesław Zasada Warszawa o powierzchni 2200 m. kw. mieści do 30 nowych samochodów osobowych i użytkowych. W salonie prowadzona jest także sprzedaż samochodów używanych.

Po tym samym dachem mieści się punkt odbioru zakupionych w salonie samochodów a także specjalistyczne stanowisko przyjmowania pojazdów do serwisu. Klienci obsługiwani są przez fachowych sprzedawców.
W osobnym budynku działają serwis i sklep z częściami do Volkswagena. Dla samochodów użytkowych przewidziano 13 stanowisk, dla osobowych – 10. Serwis jest w stanie obsłużyć ponad 70 samochodów dziennie.
Dział blacharsko – lakierniczy dysponuje kabinami lakierniczymi i ramami do napraw karoserii. Podpisane są umowy z większością firm ubezpieczeniowych na bezgotówkowe rozliczanie napraw.
Na terenie obiektu znajduje się stacja kontroli pojazdów ze stanowiskiem diagnostycznym i dwie ręczne myjnie.
Posiadamy trzy stanowiska do wymiany opon i możemy nieodpłatnie przechować przez sezon prawie 1000 kompletów ogumienia.

Prowadzimy tutaj również pogwarancyjny serwis samochodów Mercedes. Oferujemy szczególnie korzystne warunki.

W sklepie Klienci mogą nabyć wszystkie części oryginalne i pochodzące od poddostawców (czyli tańsze, co jest zgodne z nowymi przepisami unijnymi GVO) do samochodów Volkswagen i Mercedes wraz z akcesoriami, ogumieniem itp. Gotowi jesteśmy także do służenia pomocą posiadaczom samochodów innych marek.

Sobiesław Zasada
Warszawa Sp. z o.o.

ul. Grochowska 163
04-111 Warszawa


Tel.: 22 61 16 900
Fax: 22 61 16 901

E-mail:
info@zasada.waw.pl

Serwis internetowy:
http://www.zasada.waw.pl

Mapa serwisu WWW   |   Zastrzeżenia prawne   |   Kontakt   |   Serwis internetowy zoptymalizowany dla rozdzielczości 1024x768 i wyższej